Przycisk: Dzień

Po wciśnięciu przycisku Dzień:, ekran staje się bardziej podświetlony. Przydaje się w momencie, gdy jest słoneczny dzień i potrzebne jest uwydatnienie aplikacji.

Dzienną jasność ekranu należy ustawić w ustawieniach Aplikacji Kierowcy.

Przycisk: Noc

Przycisk Noc: służy do przyciemnienia ekranu terminala, by nocą nie raził kierowcy podczas jazdy.

Nocną jasność ekranu należy ustawić w ustawieniach Aplikacji Kierowcy.

Przycisk: Specjalne

Przycisk Specjalne: umożliwia edycję cech przypisanych do taxi.

Cechy taxi dodawane są w panelu administracyjnym (TaxiCechy taxi). Cechy taxi oznaczone jako Taxi może edytować umożliwiają taksówce włączenie/wyłączenie danej cechy z poziomu Aplikacji Kierowcy.

Przycisk: Ustawienia

Pod przyciskiem Ustawienia znajdują się wszystkie dostępne dla kierowcy opcje, służące do skonfigurowania Aplikacji Kierowcy. Patrz: Ustawienia Aplikacji Kierowcy

Przycisk: Wersja

Przycisk Wersja sprawdza wersję aplikacji, jaka jest aktualnie zainstalowana na urządzeniu. W przypadku wykrycia dostępności nowej wersji, pozwala na jej pobranie i zainstalowanie.

W przypadku, gdy wykonujemy aktualizację pierwszy raz, możemy być zapytani o zezwolenie na instalację z nieznanych źródeł. Należy wybrać zezwól (może być w formie przełącznika) i kontynuować instalację.

W zależności od ustawień opcji konfiguracyjnej w Panelu Administracyjnym, urządzenie może wymusić pobieranie aktualnej wersji automatycznie zaraz po połączeniu Aplikacji Kierowcy z serwerem. W tym przypadku nie będzie możliwa dalsza praca taksówki bez zainstalowania nowej wersji aplikacji (za każdym uruchomieniem rozpocznie się pobieranie nowej wersji).

Przycisk: O programie

Przycisk O programie zawiera informacje prawne oraz informacje o Aplikacji Kierowcy.

Czy było pomocne?

0 / 0

Dodaj komentarz 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *