i Lp J TEKv cMvnsTC zGpk J GG E

Aktualizacje Aplikacji Pasażera wykonywane są automatycznie i nie wymagają żadnych działań po stronie korporacji. Zainstalowane u pasażerów aplikacje zostaną zaktualizowane automatycznie lub zostaną oni powiadomieni przez Sklep Gogole Play, jeśli będzie potrzebna instalacja aktualizacji (zależnie od indywidualnych ustawień sklepu).

Wersja 23.48.01

Dodana opcja zgłoszenia chęci usunięcia konta.

Wersja 23.48.00

Przełączenie na nową infrastrukturę map.

Wersja 22.45.02

Zmiana wyglądu uwidaczniająca przycisk szacowania ceny przejazdu oraz przycisk dodatkowych opcji zlecenia.

Poprawiony wygląd Aplikacji Pasażera

Wersja 22.45.01

Przystosowanie do nowych wymogów Google

W Aplikacji Pasażera zastąpiliśmy dotychczasową klauzulę informacyjną o ochronie danych osobowych Regulaminem oraz Polityką prywatności, w których zawarte są niezbędne informacje na temat przetwarzania danych i ich udostępniania. Odświeżyliśmy również klauzulę informacyjną korporacji taxi, w której zawarte są dane kontaktowe do korporacji w sprawach związanych z danymi osobowymi. Wszystkie dokumenty są dostępne w obu językach obsługiwanych przez Aplikację Pasażera, czyli po polsku i po angielsku (język jest wykrywany automatycznie na podstawie urządzenia pasażera).

Wytyczne: Podawanie informacji w sekcji Bezpieczeństwo danych w Google Play

Wersja 22.45.00

Obsługa międzynarodowych numerów telefonów

Po aktualizacja, do momentu zmiany opcji konfiguracyjnych, system nadal będzie wysyłał SMS tylko dla numerów polskich. Nowe opcje opisane są w historii aktualizacji serwera dla wersji 22.45.00.

Czy było pomocne?

8 / 0